Nové Reduced price! Doprava zdarma Měřítku 1/48 Hi-Q dřevěný člun model soupravy Obecné člun model Zobrazit větší

Doprava zdarma Měřítku 1/48 Hi-Q dřevěný člun model soupravy Obecné člun model

321.90 Kč

Nový produkt

Materiál Dřevo
Věkové Rozmezí > 14 let
Varování Varování! obsahují malé části, Není vhodné pro děti do 3 let
Číslo Modelu BTY 0052
Pohlaví Unisex
Množství Položek v Nastavení Mnoho
Vozidla Lodě
Typ Plachetnice
Značka SONGYI
Stupnice 1
Téma Vozidla

1/48 masivního dřeva člun model soupravy

Měřítko: 1:48

Hotové Velikost: 110*40*27mm

Materiál : Všechny pevné dřevěné konstrukce

Stavebnice muset vybudovat sami .a protože pošta zakázat odeslat kapalina , všechny stavebnice neobsahují lepidlo a barvy .doufám, že můžete pochopit .

prosím, viz níže hotový výrobek obrázek z jiného klienta pro referecen pouze.

Vezměte prosím na Vědomí: Může být, Obsahuje malé části, NENÍ určen dětem do 3 let.Všechny malé zjištění je připraven, když poslal ven, Když není možné dokončit stavbu, Jen se podívejte, kde je špatné a správné, Používat hlavu můžete úspěch.NE chybějící díly.Prosím, ŽÁDNÉ Negativní zpětnou Vazbu, nebo PŘÍPAD.Nechci hrát dvě různé stavební hračky ve stejné době nebo v malém prostoru.malé části mohou být zmatené, což je v značně zvýšil obtížnost...Podívejte se na naše další skvělé předměty , prosím, navštivte náš obchod.http://Monstrator.cz/store/1930134 doba řešení: Máme skladem v ruce, normálně, budeme loď do 2 dnů po dostaneme potvrzení o platbu.

Lodní Oznámení

1.Vážení zákazníci, slibujeme, že budeme dopravit své zboží do 5 dnů po obdržení vaší platby, pokud si koupíte mnoho položek, poštovné dohromady, prosím, laskavě učinit objednávku a kontaktujte nás pro kombinovat přepravní náklady pro vás.

2.Vezměte prosím na vědomí, že jste zodpovědný za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a ty jsou zodpovědné za cel.

3.Položka Umístění je v Číně.Mezinárodní přeprava bude trvat delší dobu, než domácí, a lodní může být odloženo, protože kurýrní společnost, místní zvyky/povinnosti a některé další nejistoty (svátky, události).Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc.

Návrat Přijmout

1. Pokud nejste spokojeni s naší položky, návrat je přijata do 14 dnů po obdržení.

2. Expediční poplatek pro návrat musí být hradí kupující.

3. Po získání vrácené položky, vrátíme vám u položky cena.

Zpětná vazba

Jsme tak hrdí příjem mnoho více pozitivní zpětné vazby od vás.Vaše spokojenost je nejvíce ocenil.Pokud nejste spokojeni s naší položku nebo mít žádné obavy, po obdržení to, PROSÍM, KONTAKTUJTE NÁS PRO PRVNÍ POMOCI .Garantujeme vám 100% spokojenost.

Štítky: rc tamiya, číslice maso teploměr, vzduchu loď, azn, módní kuchyně, záchranný člun, sada klíč, model tamiya, šaty číslo, enterprise model.

Napsat recenzi

Doprava zdarma Měřítku 1/48 Hi-Q dřevěný člun model soupravy Obecné člun model

Doprava zdarma Měřítku 1/48 Hi-Q dřevěný člun model soupravy Obecné člun model

1/48 masivního dřeva člun model soupravy Měřítko: 1:48 Hotové Velikost: 110*40*27mm Materiál : Všechny pevné dřevěné konstrukce Stavebnice muset vybudovat sami .a protože pošta zakázat odeslat kapalina , všechny stavebnice neobsahují lepidlo a barvy .doufám, že můžete pochopit . prosím, viz níže hotový

Související produkty