Nové Reduced price! Manikúra Pedikúra Zeď Obtisk Umění Krása Vlasy Salon Nail Stylista Nehty Umění Krásy Citace Samolepky Na Zeď Home Dekor Ložnice Z734 Zobrazit větší

Manikúra Pedikúra Zeď Obtisk Umění Krása Vlasy Salon Nail Stylista Nehty Umění Krásy Citace Samolepky Na Zeď Home Dekor Ložnice Z734

175.97 Kč

-23 %

228.55 Kč

Nový produkt

Klasifikace Podlahové Samolepky
Materiál PVC
Značka ZINIAN
Specifikace Single-piece Package
Styl Moderní
barva 20 Barev k dispozici
Scénáře ZEĎ
Téma Znaky
vzor Nálepka Na Zeď Letadlo
Číslo Modelu Z734

Vítejte v našem Obchodě !

Prosím, přečtěte si popis produktu a neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy!

Velikost (1 palec =2,54 cm) :

42 cm x 49 cm

56 cm x 66 cm

70 cm x 82 cm

O Barva : My se snažíme naše nejlepší show, skutečný produkt.Ale barva stále možná trochu jinak podle obrázku a efekt obrazovky.Prosím, zvažte to, než si koupit.

~~ O PRODUKTU ~~ * Tento produkt je jeden čas aplikace.Nálepky jsou snímatelné , ale ne opakovaně . * Naše obtisky jsou vyrobeny s vysoce kvalitní vyměnitelné vinyl a jsou vlastní řez při nákupu. * Naše vyměnitelné vysoce kvalitní matt vinyl obtisky, když aplikován na zdi namalované! * Zeď obtisky lze aplikovat na téměř všechny čisté, hladké, prachu a mastnoty povrchu. * Velikost obtisk může být trochu větší, aby vám ukázat všechny podrobnosti. * Nálepky větší než 23.5" (60cm) širokoúhlý přijít 2 nebo 3 kusy.

Jak používat

1.Zeď Obtisk-1 ks ;Převod Filmu - 1 ks;Nůžky -1 ks;Karta -1 pc.Ujistěte se, že vaše zobrazovací plochu, je čisté a jasné, vlhkosti, oleji nebo prachu.

2.Držet přenosu filmu na design, aby se zabránilo vytváření bublin, stejně jako je to možné,pak skřípání ho znovu a znovu s vaší kartou.

3.Opatrně odstraňte transfer film, s obtisk design připojené, od podkladového papíru.Flip přes, a odstraňte zbývající krycí papír.

4.Opatrně umístěte design a fólie na displej povrch.Pomocí vaší karty, skřípání design pevně přes film, z centra designu směrem k okrajům.Opatrně odstraňte transfer film od nálepky.

5.Hotovo (můžete Si nakrájíme na kousky podle potřeby.)

Poštovné a Dodací lhůty Jsme loď na celém světě.Položka Čas Zpracování: Většinou, položky mohou být odeslány do 2 až 7 pracovních dnů.Tranzitní čas a doba Dodání se liší v závislosti na tom, kde se nacházíte a kde je váš balíček, stejně jako způsob dopravy.Také, že dodávka může být odloženo kvůli dovolené nebo přírodní nehod.Položky jsou dodávány z Číny pomocí Letecky, obvykle dosáhne většina zemí, do 15 až 30 pracovních dnů.A položky dosáhnout zemích, jako je USA, Austrálie v 7 do 25 pracovních dnů.

Zpětná vazba Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.Děkuji moc!Prosím, dejte nám vědět před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Upřímně doufáme, že kupující může dát nám příležitost vyřešit veškeré problémy a budeme se snažit v našich silách uspokojit vaše potřeby.Jsme upřímní prodávajícího.Váš respekt pro nás bude vysoce ocenil.A necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny kupující.

Štítky: salon krásy obtisk, nail art, salon zdi, dekor nail salon, nálepka hair salon, kadeřnice nálepka, lak na dodavatele omáček-není snadný, nálepka barber, kosmetický salon zeď obtisk, manicur.

Napsat recenzi

Manikúra Pedikúra Zeď Obtisk Umění Krása Vlasy Salon Nail Stylista Nehty Umění Krásy Citace Samolepky Na Zeď Home Dekor Ložnice Z734

Manikúra Pedikúra Zeď Obtisk Umění Krása Vlasy Salon Nail Stylista Nehty Umění Krásy Citace Samolepky Na Zeď Home Dekor Ložnice Z734

Vítejte v našem Obchodě ! Prosím, přečtěte si popis produktu a neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy! Velikost (1 palec =2,54 cm) : 42 cm x 49 cm 56 cm x 66 cm 70 cm x 82 cm O Barva : My se snažíme naše nejlepší show, skutečný produkt.Ale barva stále možná trochu jinak podle obrázku a

Související produkty