Nové Reduced price! Kryt diplom Kandidáta Věd, materiál bumvinyl (na papír Zobrazit větší

Kryt diplom Kandidáta Věd, materiál bumvinyl (na papír

169.96 Kč

Nový produkt

Typ padfolio
Značka ООО "Гильдия Мастеров.ру"
Původ RU(Původu)

Diplom Kandidáta Věd z bumvinyl, vázací materiál na papírovém základě, pokryté vrstvou pigmentu (поливинилхлорида a změkčovadla).Z boomvinyl značky (80g/m2), určený pro výrobu vazba kryty.Na obálce metodou horké ražby zlatou fólií je použita: erb Ruska a nápis "Diplom kandidáta věd".Forzac diplom je lepená s posunem Bílý Papír 160g/m2 maestro print.Velikost lepidlo je 16x11 cm na pravé a levé záhybu diplomu.

V pravé straně diplom ve vzdálenosti 1 cm od záhybu místo, saténová stuha o třešňové barvy je přilepen: výška 11 cm, tloušťka pásky je 2 mm.Ribbon (stuha), na rozdíl od lassé ležel stránek v dárkové publikace, vložené na obou stranách (nahoře a dole) a je navržen tak, aby investovat a zabezpečit dokument v obálce diplom.

Diplom velikost v detailním stavu 340x115mm

V vrácena Státu 170x115mm.

Štítky: 585 stříbrná, samsung spínač, bq vidění, tml, gel samsung, dítě břitva, s8 sm g950f, nissan top, galaxi rose, a3 samsung senzor.

Napsat recenzi

Kryt diplom Kandidáta Věd, materiál bumvinyl (na papír

Kryt diplom Kandidáta Věd, materiál bumvinyl (na papír

Diplom Kandidáta Věd z bumvinyl, vázací materiál na papírovém základě, pokryté vrstvou pigmentu (поливинилхлорида a změkčovadla).Z boomvinyl značky (80g/m2), určený pro výrobu vazba kryty.Na obálce metodou horké ražby zlatou fólií je použita: erb Ruska a nápis Diplom kandidáta věd .Forzac diplom je lepená s posunem Bílý

Související produkty