Nové Reduced price! Wushu Rope Dart Kung Fu rope dart Zobrazit větší

Wushu Rope Dart Kung Fu rope dart

1 287.59 Kč

Nový produkt

Číslo Modelu NO
Styl Bojového Umění Kung-Fu

Popis: rope dart je dlouhé lano z Nerezové kovové šipky vázána na jednom konci.To byla ideální zbraň v dávných dobách, protože uživatel se může hodit šipku na dlouhou střelnici a používá lano, aby ji zpět.Lano šipky mohou být použity pro twining, vázání, krouží, bít, piercing, utahování a mnoho dalších.Jen jako bič na řetězce, vysoká koordinace oko-ruka je pro lékaře k tomu zbraň.Normálně bič na řetězce a Changquan jsou předpoklady pro rope dart. 201 nerezové Oceli šipky, čepel je vyřezávané s tradiční čínský drak.

Specifikace: délka dart 17cm, délka lana 4 m, vlajka je zahrnuta v ceně, zdarma jako dárek!Celkově celá váha:0,5 kg

Štítky: kopí kungfu wushu, kopí wushu červená, kung-fu, tip kopí wushu, m1a1, čaj třínožka kung fu, jednotné wushu, čínské rope dart, taiji uniformu, kung-fu zbraní.

Napsat recenzi

Wushu Rope Dart Kung Fu rope dart

Wushu Rope Dart Kung Fu rope dart

Popis: rope dart je dlouhé lano z Nerezové kovové šipky vázána na jednom konci.To byla ideální zbraň v dávných dobách, protože uživatel se může hodit šipku na dlouhou střelnici a používá lano, aby ji zpět.Lano šipky mohou být použity pro twining, vázání, krouží, bít, piercing, utahování a mnoho dalších.Jen jako bič na řetězce,

Související produkty