Nové Reduced price! TPA3116 Bluetooth 4.2 Subwoofer Digitální Zesilovač Deska 2*50W+100W High Power Audio Zesilovače 2.1 Kanálový Amplificador DC12-24V Zobrazit větší

TPA3116 Bluetooth 4.2 Subwoofer Digitální Zesilovač Deska 2*50W+100W High Power Audio Zesilovače 2.1 Kanálový Amplificador DC12-24V

483.71 Kč

-28 %

671.91 Kč

Nový produkt

Původ KN(Původu)
Značka CLAITE
Kompatibilní Audio A Video Zařízení Styl Další
Číslo Modelu TPA3116
Certifikace NIC

Popis produktu:

1. To je DC-napájení 12-24V napájecí zdroj, pomocí TI TPA3116D2 high-performance digitální zesilovač čip jako jádro, udělat paralelní přemostění bass kanál výkonové zesílení výstupu, jeden k tomu levý a pravý kanál výkonové zesílení výstupu.podpora 100W (basový kanál) + 50W (levý kanál) + 50W (pravý kanál) tří-kanálový výstup.

2. Podpora Bluetooth audio signál, externí audio vstup rozhraní, předzesilovače, bass crossover zpracování; bass volume, bass frekvence, levý a pravý kanál volume, treble, funkce spínače ovládání / celkový objem, 5 nastavení potenciometrů.

3. Široký pracovní napětí, úspora energie design, účinnost až 90%.Můžete použít dobrý výkon přepínání napájení, notebook přepínání napájení, můžete také použít nabíjecí láhev, nebo auto napájení, atd...

4. Deska je hotové desky, který byl připájen a testovány.Připojte reproduktor box podle obrázku, připojte odpovídající napájení, připojení k audiozařízení Bluetooth, které chcete hrát, nebo připojit zdroj zvuku vstup správně.

?5. Bluetooth 4.2 verze.

Hlavní parametry výrobku:

Velikost (L * W * H): 101 x 100 x 25 mm, s výjimkou potenciometru a zásuvky projekce

Provozní rozsah napětí: DC 11-25V (současná 3-4A, 19-24V / 4-5A, jako jsou vysoké požadavky na napájení 20-24V / 8-9A výše)

Všimněte si, že DC napětí naprázdno by neměl být větší než 25.5. V.

Bluetooth příjem vzdálenost:> 8 m (m)

Audio vstupní citlivost: 600-800mV

Frekvenční rozsah: 20Hz-20KHz

Impedance reproduktorů: levý a pravý kanál reproduktorů: 4-8 ohm, basový reproduktor impedance: 2-8 ohm

Výstupní výkon se vztahuje k napájecího napětí/proudu, impedance reproduktorů, a velikost audio vstup.Když napájecí napětí/proud je dostatečný, obvykle napájecí napětí je vyšší a relativní výstupní výkon může být větší.Reproduktory s různou impedancí mají různé výstupní výkony.Obvykle, reproduktor impedance je menší a výkon je snazší dosáhnout.

Funkce spínače Pokyny pro použití:

1. Plugin power-na výchozí režim Bluetooth

2. Bluetooth odpojen, dlouho-stiskněte přepínač, můžete přepnout do audio vstupu režimu

3. Play Bluetooth stav, krátce stiskněte spínač pause/play

Balíček zahrnuje:

1 x TPA3116 Subwoofer Zesilovač Deska

Produkt otázku:

1. Zesilovač deska má aktuální zvuk a hluk.

Většina našich zesilovač desky použití DC napájení.Deska sama o sobě neprodukuje aktuální zvuk a hluk.

Hlavní příčiny současného akustického hluku jsou:

A, napájení filtru používá, není dobré; aktuální zvuk je způsoben špatnou vstup napájení nebo audio vstup.

B, vstupní signál není kvalitní; výstup pro zařízení připojené na vstup je nesprávné, a hluk je způsoben abnormální vstupní zdroj zvuku.

C, vstup kabel je nekvalitní; linka je v chudých připojení; vedení je poškozena; elektrické vedení je přerušeno

D, vstup pro připojení dalších zařízení pro přehrávání, a některá zařízení sdílejte napájení způsobit hluk.

2. Žádný zvuk, žádný zvuk 1 kanál

To, reproduktor je rozbité, nebo reproduktorový kabel není dobře spojit.

B, vstupní kabel není v dobré připojení; vedení je poškozena; výstup pro zařízení připojené na vstup je nesprávné.

3. Objem rozbité a lámání zvuk, když se zase nahlas?

A, příkon je nedostatečná, potvrzují, že zapojení je správné první, a napájecí proud je dostatečný,

B, samotný reproduktor má špatný výkon nebo poškození, a výkon reproduktorů je příliš malé nebo příliš velké.

C, levého a pravého kanálu reproduktory (+) (-) výstup jsou nezávislé, mohou být připojeny k sobě navzájem

4. Reproduktor rozbitý zvuk, když subwoofer zesilovač hlasitosti otočte nahlas ?

A, příkon je nedostatečný, nejprve potvrdit, že zapojení je správné, napájecí proud je dost

B, Zda výkon reproduktorů je sám o sobě příliš velké nebo příliš malé, nebo basový výkon samotný reproduktor je špatná, konstrukce reproduktoru box; tyto abnormality způsobí, že se rozbije.

5. Objem, síla není dost?

Napájení a napájecí napětí, amplituda zvuku zdroj signálu, velikost impedance reproduktorů jsou všechny související jakýkoliv nedostatek bude mít vliv na výkon

6. Bude zesilovač být spálen?

?

A, pozitivní a negativní póly napájení jsou připojeny obráceně; napájecí napětí je příliš vysoká, překročení mezní provozní napětí představenstva

B.Pokud deska vyžaduje DC napájení, není dovoleno, aby se přímo připojit SÍŤOVÝ transformátor napájení (to může být opraveny a převedeny na DC napájení před tím, než mohou být použity)

C. K potvrzení, že zapojení je správné, pak se připojit na napájení.Špatně připojen nebo zkrat obou může dojít k poškození klíčových částí!

Štítky: zesílení pro subwoofer, amplifi bluetooth, fx audio tube 06, 5v bluetooth přijímač, zesilovač deska, 2.1 zesilovač bluetooth, pam8403 5v power audio zesilovač deska, tda7492 digitální audio zesilovač deska, 12v napájecí rozvaděč, 6n8p, 50w audio přijímač zesilovač deska.

Napsat recenzi

TPA3116 Bluetooth 4.2 Subwoofer Digitální Zesilovač Deska 2*50W+100W High Power Audio Zesilovače 2.1 Kanálový Amplificador DC12-24V

TPA3116 Bluetooth 4.2 Subwoofer Digitální Zesilovač Deska 2*50W+100W High Power Audio Zesilovače 2.1 Kanálový Amplificador DC12-24V

Popis produktu: 1. To je DC-napájení 12-24V napájecí zdroj, pomocí TI TPA3116D2 high-performance digitální zesilovač čip jako jádro, udělat paralelní přemostění bass kanál výkonové zesílení výstupu, jeden k tomu levý a pravý kanál výkonové zesílení výstupu.podpora 100W (basový kanál) + 50W (levý kanál) + 50W (pravý kanál)