Nové Reduced price! Vintage Podstavec anglické vydání globe dekorace mapa světa země světa s Gold base Geografie pozemní tellurion Zobrazit větší

Vintage Podstavec anglické vydání globe dekorace mapa světa země světa s Gold base Geografie pozemní tellurion

214.38 Kč

Nový produkt

Styl retro
Typ Mapa
Velikost 15*12
Číslo Modelu 6546546546

Způsob Platby

1. Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici na Monstrator.cz, jako Alipay, kreditní karty,real-time bankovní převody, offline platby (bankovní převody a Western Union).Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás. Chránit vaše zájmy,vaše platba bude dočasně v držení Alibaba, a nebude vydána pro nás, dokud jste obdrželi vaši objednávku a jsou s ní spokojeni.

Doprava

1.Když jsme obdrželi vaši objednávku, informace a platby, obvykle nám to trvá 2-5 dní na kompletní dodávku a aktualizaci logistiky informace o sledování do systému. Nicméně, vzhledem k některé faktory a regionální problémy mohou vést ke zpoždění v dodávce, doufáme, že se vám může pochopit. Tranzitní čas je obvykle 15-40 dnů, prosím, buďte trpěliví.

2. Pokud potřebujete rychlejší přepravní logistiky režimu, můžete si vybrat jiné způsoby, prosím, kontaktujte nás.

3. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.

4. Pokud neobdržíte balíček do normální mezioperační čas(15-40 dní),prosím, kontaktujte nás, budeme se jí zabývat a reagovat na vás do 24 hodin.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás svobodně, budeme odpovědět na vaše otázky co NEJDŘÍVE

Jsme plně zaručit naší věcí. Všechny položky jsou ve zbrusu novém stavu, pokud není uvedeno v popisu. Ale pokud se vám zobrazí produkty s kvalitou problém, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím masážní centrum v Monstrator.cz. Budeme zpětnou vazbu co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba

1. Mezinárodní Kupující, Prosím, na Vědomí: Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.

Štítky: magnetické levitace glob, tie mapy, vintage mapa světa korek, mapa světa, mapa mundy, čínské mapě, celém světě mi, accel world watch, mapa světa mužského, uf vintage.

Napsat recenzi

Vintage Podstavec anglické vydání globe dekorace mapa světa země světa s Gold base Geografie pozemní tellurion

Vintage Podstavec anglické vydání globe dekorace mapa světa země světa s Gold base Geografie pozemní tellurion

Způsob Platby 1. Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici na Monstrator.cz, jako Alipay, kreditní karty,real-time bankovní převody, offline platby (bankovní převody a Western Union).Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás. Chránit vaše zájmy,vaše platba bude dočasně v držení Alibaba, a nebude vydána pro nás,