Nové Reduced price! 48Pcs Vánoční Plastové Falešné Cukroví Hole Zkroucené Hračka Berlička pro Vánoční Strom Závěsné Dekorace Zobrazit větší

48Pcs Vánoční Plastové Falešné Cukroví Hole Zkroucené Hračka Berlička pro Vánoční Strom Závěsné Dekorace

238.42 Kč

-36 %

372.54 Kč

Nový produkt

Původ KN(Původu)

Slavnostní design: tyto plastové Falešné cukroví třtiny ozdoby mají různé barvy, které jsou spojené s Vánocemi, může opravdu přidat slavnostní tisk, vypadají tak krásná na okno nebo na strom, a jsou takový malý krásný přírůstek do vaší sváteční dekorace.

Snadné zavěšení: vyrobena z plastu, není snadné zlomit a není na škodu, aby děti, zkroucené design, aby tyto candy hole snadné uchopení do rukou, a "J" design je snadné, aby pověsit na Vánoční stromky.

Kde k použití: můžete použít pověsit tyto plastové Falešné candy cane na Vánoční stromky, okna, zeď nebo jiná místa, kde se vám líbí, také může být dobrý dekorace pro dárky, věnce, kabáty, a co víc, můžete si vybrat různé barevné kombinace podle vašich preferencí.

Ideální dárek: tyto krásné candy hole, ozdoby jsou nejen krásná závěsná dekorace na Vánoční stromek, vytvořit silnou slavnostní atmosféru, ale také dobré dárky pro vaše děti, přinášet radost dětem.

Barva: Červená, Bílá, Zelená

Materiál: Plast

Velikost: Délka 15cm

Obsah Balení:

24 * Červené a bílé candy hole

24 * Červené, bílé a zelené, candy hole

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: žebrované růžové světlice, bazén nosit velký vysoký, iphone 6 kabel znp, iphone 5 případ synů, srs xb43 hard case, kopí, prak, guma, prak guma 5, silný elastický 0 6, jehla případě, že držitel.

Napsat recenzi

48Pcs Vánoční Plastové Falešné Cukroví Hole Zkroucené Hračka Berlička pro Vánoční Strom Závěsné Dekorace

48Pcs Vánoční Plastové Falešné Cukroví Hole Zkroucené Hračka Berlička pro Vánoční Strom Závěsné Dekorace

Slavnostní design: tyto plastové Falešné cukroví třtiny ozdoby mají různé barvy, které jsou spojené s Vánocemi, může opravdu přidat slavnostní tisk, vypadají tak krásná na okno nebo na strom, a jsou takový malý krásný přírůstek do vaší sváteční dekorace. Snadné zavěšení: vyrobena z plastu, není snadné zlomit a není

Související produkty